Obozy

Drodzy Tancerze, Drodzy Rodzice

Już od wielu lat organizujemy wyjazdowe warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży, zawsze staramy się aby czas spędzony z nami, był dla każdego niezapomnianym czasem radości i odpoczynku ale także by wyjazd dawał ogromne możliwości rozwoju i podnoszenia umiejętności tanecznych. Cieszy nas fakt, że z każdym rokiem liczba uczestników wzrasta a wspomnienia obozów tanecznych towarzyszą nam przez cały rok szkolny.
Nasze wyjazdy przygotowujemy z dbałością o każdy szczegół, dokładnie planujemy każdy dzień i dbamy o to, aby kadra i instruktorzy których zapraszamy spełniali Wasze oczekiwania.

a oto zaledwie kilka opini uczestników tegorocznego obozu a właściwie ich rodziców, które pozwolilismy sobie zacytować:

Iwa Promny-Pohl Córka zachwycona. Sporo wyniosła. Ja się tylko cieszę. Bardzo intensywny, solidny obóz i o to chodziło. 🙂 Pozdrawiam serdecznie.

Sabina Jak Bardzo dziękujemy za tak świetnie zorganizowany obóz. To był nasz pierwszy obóz i jesteśmy pod wrażeniem :). Pokaz rewelacja!!! Pozdrawiamy 😙

 

Iwona Przybyłek Natalka jako 6 latek jest zachwycona i pyta czemu tak krótko??😅😅😅wielkie dzięki za podgląd dnia codziennego za poświęcenie i uśmiech który zawsze wam towarzyszy a nam daje poczucie bezpieczeństwa,,pozdrawiamy

Damian Izabela Jaruga Bylo extra


 

Facebook

created by 8art & modern internet